APIE ANDRUM GROUP

„ANDRUM Group“, kurios veiklos ištakos siekia 2006 metus, susikūrimą lėmė ambicingi tikslai ir profesinės saviraiškos siekimas. Grupės įmones jungia siekis vystyti didelius projektus ir panaudoti žinias komandoje, kurios tikslas – kokybiškų ir patikimų NT projektų kūrimas ir realizavimas.

Statybos specialistai, vadybininkai, teisininkai, ekonomistai, verslo ir rinkodaros analitikai bei smulkios specializuotos įmonės, pritraukus užsienio investuotojus, susijungė po ANDRUM vėliava. Tokia sąjunga paspartina optimalių sprendimų priėmimą, iš įvairių kompetencijų sintezės gimsta netikėti, drąsūs ir inovatyvūs projektai, tampantys ilgalaikės sėkmės garantu.

Nuo 2019-ujų metų „ANDRUM Group“ yra Lietuvos Nekilnojamojo Turto Plėtotojų Asociacijos (LNTPA) narė.

Misija

Mes kuriame žmonėms namus, kuriuose jie įgyvendins savo svajones.

Vizija

Įtakinga tarptautinė korporacija, jungianti talentingus žmones, realizuojanti inovatyvius projektus, reiškianti kokybę ir patikimumą.

Vertybės

Pasišventimas. Dirbti taip, kaip dirbtum sau – 120 procentų.

Atsakomybė. Esame atsakingi: klientui, kompanijai, kolegai, aplinkai.

Susitelkimas. Vienas už visus ir visi už vieną: kiekvieno indėlis yra labai svarbus.

Veržlumas. Siekiame naujų, nestandartinių, racionalių sprendimų klientų ir kompanijos atžvilgiu.

Profesionalumas. Nuolat mokomės, tobulėjame ir valdome savo kompetencijas. Mūsų darbo nereikia tikrinti, o rezultatu galima pasitikėti.

Sąžiningumas. Tai, ką sakome ir tai, ką darome – sutampa.

ANDRUM RENESANSAS KOMANDA


Tadas Balčiūnas

Architektas
Projekto autorius Tadas Balčiūnas 2019 m. už – vienas garsiausių Lietuvos architektų. 2019 m. aukštą profesinį lygį ir tarptautinį įvertinimą apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle. Geriausiai žinomi jo projektai – Vilniaus miesto savivaldybės pastatas, „Pramogų centras“ Vienuolio g. Tado Balčiūno projektai įvertinti tarptautinių komisijų, juose vyrauja nestandartiniai sprendimai. 2018 m. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos rengiamam konkurse Tadas Balčiūnas apdovanotas už viešbučio „ibis“ kompleksą Vilniaus centre, Rinktinės gatvėje. Tai pirmasis viešbutis Baltijos šalyse, suprojektuotas ir pastatytas pagal pasaulyje aukščiausią tvariųjų pastatų standartą BREEAM. Architektas vadovavo Lietuvos architektų sąjungos Vilniaus skyriui, yra Vilniaus skyriaus Architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos narys.

Tadas Balčiūnas

Architektas

Robertas Morkūnas

Projekto vadovas
Robertas Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė vandentvarkos inžinerijos specialybę, įgijo aplinkos inžinerijos mokslų magistro laipsnį. Sukauptos žinios pravertė darbuojantis Aplinkos ministerijoje ir Lietuvos Respublikos Seime (ketverius metus Robertas buvo Seimo narių padėjėjas aplinkotvarkos klausimais). Nuo 2004-ųjų Robertas nėrė į statybų verslą ir vadovavo eilei įmonių, pradedant nuo gamybos ir technikos direktoriaus pareigų, iki vadovavimo statybų bendrovėms (UAB „Santona“, UAB „Rumista“ ir kitoms). Šiuo metu dirba „ANDRUM“ įmonių grupėje ir yra atsakingas už vieną ambicingiausių grupės projektų „ANDRUM renesansas“ Užupyje.

Robertas Morkūnas

Projekto vadovas

Mindaugas Ruseckas

Pardavimų vadovas
Mindaugas nekilnojamojo turto pardavimų srityje dirba daugiau nei 25 metus ir užima aukščiausio lygmens vadovo poziciją. Jam keliamos ambicingos užduotys – nekilnojamojo turto rinkos analizė, projektų kainodaros koncepcijų kūrimas bei koordinavimas ir finansinių tikslų siekimas. Mindaugo analitiškas, strateginis mąstymas, užduočių delegavimo ir planavimo įgūdžiai užtikrina sėkmingai plėtojamą įmonės pardavimų strategiją. Tačiau lygiai taip pat jam svarbi ir emocinė verslo pusė. „Pagrindinis mūsų grupės pranašumas, – tvirtina Mindaugas, – tai komandinis savo sričių profesionalų darbas, kad visi projektai, su kuriais dirbame, nebūtų vien tik NT projektai, bet būtų Namai, kuriuose norėtume gyventi patys!“

Mindaugas Ruseckas

Pardavimų vadovas

Tadas Juknevičius

Pardavimų specialistas
Profesinę karjerą nekilnojamojo turto srityje pradėjo 2012 metais. Per šį laikotarpį Tadui pavyko sukaupti nemenką prekybos, verslo vystymo ir konsultavimo bei komunikacijos patirtį. Jis specializuojasi gyvenamojo nekilnojamo turto pardavimo srityje. Atsakingumas, lankstumas, veržlumas ir gebėjimas laisvai bendrauti – asmeninės savybės, padedančios Tadui siekti aukščiausių rezultatų. Dirbdamas ANDRUM komandoje Tadas sudarė daugiau nei 200 gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų pardavimo sandorių. Jis domisi Lietuvos ir pasaulio ekonomine bei politine padėtimi, siekdamas būti kompetentingu specialistu, nuolatos seka rinką, domisi jos pokyčiais ir tendencijomis, tobulina savo komunikacinius ir derybinius įgūdžius skaitydamas, dalyvaudamas įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Darbas pardavimo srityje Tadą džiugina, nes yra dinamiškas, kasdien galima sutikti naujų žmonių, įgyti naujos patirties. Pasak Tado, malonu dirbti kompanijoje, kurioje puoselėjama kokybė ir atsakomybė.

Tadas Juknevičius

Pardavimų specialistas

Simonas Burba

Pardavimų specialistas
Simonas padeda žmonėms įsigyti svajonių būstą jau daugiau nei 5 metus. Jis skaičiuoja per 200 sėkmingų pardavimo sandėrių. Per tą laiką Simonui teko dirbti ir smulkioje, ir didelėje tarpininkavimo įmonėje, bendrauti su labai įvairiais, skirtingų interesų žmonėmis. Galima teigti, kad nėra situacijos, susijusios su NT pardavimų specifika, kuri būtų nepažįstama Simonui. Nepriklausomai nuo to, ar dirbo komandoje, ar savarankiškai, jis turėjo progų parduoti patį įvairiausią nekilnojamąjį turtą: komercinės paskirties patalpas, sklypus, gyvenamąjį ar negyvenamąjį turtą, ekonominės ar premium klasės būstus. Tačiau nuo pat pirmos darbo dienos labiausiai Simonas orientavosi į gyvenamojo būsto pardavimus. Tobulindamas savo kvalifikaciją ir kompetencijas, jis reguliariai dalyvauja seminaruose ir domisi rinkos apžvalgomis, todėl pirkėjui pateikia aktualiausią informaciją, padeda išsirinkti priimtiniausią turtą bei pateikia rekomendacijas NT įsigijimo klausimais. „Svarbiausia, kad žmogus įsigijęs turtą jaustųsi laimingas ne tik pirkimo metu, bet ir ilgoje perspektyvoje“, – įsitikinęs Simonas.

Simonas Burba

Pardavimų specialistas